02193.15MXAEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02193.15MXAEP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 02193.15MXAEP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02193.15MXAEP
Αριθμός εξαρτήματος 02193.15MXAEP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94341 pcs Φύλλο δεδομένων 02193.15MXAEP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Σειρά 219XA Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)
Αλλα ονόματα 02193.15MXAEP-ND
02193.15XAEP
0219315MXAEP
F4650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 202 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0231 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 150A
εγκρίσεις CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
02193.15MXAE
02193.15MXAE
Κατεβάστε: 02193.15MXAE.pdf
RFQ
02193.15MRAET1P
02193.15MRAET1P
Κατεβάστε: 02193.15MRAET1P.pdf
RFQ
02193.15MXABP
02193.15MXABP
Κατασκευαστές: Littelfuse Inc.
Κατεβάστε: 02193.15MXABP.pdf
021I,BK
021I,BK
Κατασκευαστές: Serpac Electronic Enclosures
Περιγραφή: BOX ABS BLACK 4.1"L X 2.6"W
Κατεβάστε: 021I,BK.pdf
02193.15MXE
02193.15MXE
Κατεβάστε: 02193.15MXE.pdf
021I,AL
021I,AL
Περιγραφή: BOX ABS ALMOND 4.1"L X 2.6"W
Κατεβάστε: 021I,AL.pdf
02193.15TXAP
02193.15TXAP
Κατεβάστε: 02193.15TXAP.pdf
02193.15MXA
02193.15MXA
Κατεβάστε: 02193.15MXA.pdf
02193.15M
02193.15M
Κατεβάστε: 02193.15M.pdf
02193.15MXAP
02193.15MXAP
Κατεβάστε: 02193.15MXAP.pdf
021I,GY
021I,GY
Περιγραφή: BOX ABS GRAY 4.1"L X 2.6"W
Κατεβάστε: 021I,GY.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: LVDT AMPLIFIER
Σε απόθεμα: 183 pcs
Κατεβάστε: 02192500-060.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών