0218.630MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.630MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 0218.630MXE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0218.630MXE
Αριθμός εξαρτήματος 0218.630MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4182 pcs Φύλλο δεδομένων 0218.630MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Σειρά 218 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)