0218.315MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0218.315MXBP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.0218.315MXBP.pdf2.0218.315MXBP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0218.315MXBP
Αριθμός εξαρτήματος 0218.315MXBP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64144 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0218.315MXBP.pdf2.0218.315MXBP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 218 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 218.315MXBP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1.11 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.8475 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 315mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A