02173.15XBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02173.15XBP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.02173.15XBP.pdf2.02173.15XBP.pdf3.02173.15XBP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02173.15XBP
Αριθμός εξαρτήματος 02173.15XBP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39613 pcs Φύλλο δεδομένων 1.02173.15XBP.pdf2.02173.15XBP.pdf3.02173.15XBP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 217 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 2173.15XBP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 17.72 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.0224 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A