0216001.MXR20SPP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 1A 250VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.0216001.MXR20SPP.pdf2.0216001.MXR20SPP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0216001.MXR20SPP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 1A 250VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 170408 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0216001.MXR20SPP.pdf2.0216001.MXR20SPP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 216 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial Bend Cylinder
Αλλα ονόματα 0216001MXR20SPP
216001.MXR20SPP
216001MXR20SPP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 0.18 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.237 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1A