02153.15MXF163SPP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FUSE 250V 5X20 SNGL PGT 3.15A
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 02153.15MXF163SPP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE 250V 5X20 SNGL PGT 3.15A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 312651 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 215SP Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial Bend Cylinder
Αλλα ονόματα 2153.15MXF163SPP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 43.255 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.0283 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A