021502.5MXK23SPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021502.5MXK23SPP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.021502.5MXK23SPP.pdf2.021502.5MXK23SPP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 021502.5MXK23SPP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 255137 pcs Φύλλο δεδομένων 1.021502.5MXK23SPP.pdf2.021502.5MXK23SPP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 215 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial Bend Cylinder
Αλλα ονόματα 21502.5MXK23SPP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 22.29 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic DC κρύο αντίσταση 0.0386 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Χρώμα -