0215.630MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.630MXE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 0215.630MXE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0215.630MXE
Αριθμός εξαρτήματος 0215.630MXE Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5379 pcs Φύλλο δεδομένων 0215.630MXE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Σειρά 215 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)