0215.125MRET1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215.125MRET1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 0215.125MRET1P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0215.125MRET1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 125MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62495 pcs Φύλλο δεδομένων 0215.125MRET1P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Σειρά 215 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)
Αλλα ονόματα 0215.125T1P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.033 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 11.4455 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA