02133.15MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02133.15MXBP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.02133.15MXBP.pdf2.02133.15MXBP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 02133.15MXBP
Αριθμός εξαρτήματος 02133.15MXBP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 186803 pcs Φύλλο δεδομένων 1.02133.15MXBP.pdf2.02133.15MXBP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 213 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 202
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0231 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις BSI, CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UR, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
02133.15MRET1P
02133.15MRET1P