0209.750DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0209.750DRT1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 750MA 350VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων: 0209.750DRT1P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0209.750DRT1P
Αριθμός εξαρτήματος 0209.750DRT1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 750MA 350VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 150074 pcs Φύλλο δεδομένων 0209.750DRT1P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 350V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Σειρά 209 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 2.95
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.34 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CE, cULus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0209.750MXEP
0209.750MXEP