020801.5DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020801.5DRT1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 1.5A 350VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων: 020801.5DRT1P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 020801.5DRT1P
Αριθμός εξαρτήματος 020801.5DRT1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 1.5A 350VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159086 pcs Φύλλο δεδομένων 020801.5DRT1P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 350V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Σειρά 208 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.8
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 0.0712 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A εγκρίσεις CE, cURus, PSE