0208.125DRT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0208.125DRT1P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 125MA 350VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων: 0208.125DRT1P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0208.125DRT1P
Αριθμός εξαρτήματος 0208.125DRT1P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 125MA 350VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5430 pcs Φύλλο δεδομένων 0208.125DRT1P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 350V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Σειρά 208 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.00286
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 3.9 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 125mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 100A
εγκρίσεις CE, cURus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0208.250DRT1P
0208.250DRT1P
Περιγραφή: FUSE GLASS 250MA 350VAC 2AG
Σε απόθεμα: 4435 pcs
Κατεβάστε: 0208.250DRT1P.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: TERM BLOCK INSERTION BRIDGE
Σε απόθεμα: 9282 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: JUMPER QL2 T/2.5 T/35 2POS
Κατεβάστε:
0208.250MXEP
0208.250MXEP
Κατεβάστε: 0208.250MXEP.pdf
Κατεβάστε: 0208.125MXEP.pdf
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Κατασκευαστές: HARTING
Περιγραφή: CONN FEMALE EXTEND CARD 160POS
Κατεβάστε: 02071601101.pdf
0208.250MXP
0208.250MXP
Κατεβάστε: 0208.250MXP.pdf
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: JUMPER QL3 SAKS 2/4/5 3POS