0154.750DRT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0154.750DRT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0154.750DRT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0154.750DRT
Αριθμός εξαρτήματος 0154.750DRT Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60847 pcs Φύλλο δεδομένων 0154.750DRT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) Σειρά OMNI-BLOK® 154T
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Square End Block with Holder Αλλα ονόματα F1302CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder, Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.904
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.36 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις UL