0154.315DRL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0154.315DRL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 315MA 125VAC/VDC
Φύλλα δεδομένων: 0154.315DRL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0154.315DRL
Αριθμός εξαρτήματος 0154.315DRL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 315MA 125VAC/VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85015 pcs Φύλλο δεδομένων 0154.315DRL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm) Σειρά OMNI-BLOK® 154L
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Square End Block with Holder Αλλα ονόματα 154.315DRL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Holder, Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.0311
Fuse Τύπος Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC κρύο αντίσταση 0.3918 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 315mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A εγκρίσεις CSA, UL