95C06D3RAT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Φύλλα δεδομένων: 95C06D3RAT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 95C06D3RAT
Αριθμός εξαρτήματος 95C06D3RAT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 216965 pcs Φύλλο δεδομένων 95C06D3RAT.pdf
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 0.25mm
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά 95C
Συσκευασία Bulk Περίγραμμα 7.40mm x 7.20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Δύναμη λειτουργίας 160gf
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Tactile Feedback
Λεπτομερής περιγραφή Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 0.05A @ 12VDC
Κύκλωμα SPST-NO ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Προσανατολισμού Side Actuated ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
Μήκος ενεργοποιητή, Δεξιά γωνία 9.50mm Έδρανο Ύψος από το PCB, κάθετο -