94HCB10RAT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
94HCB10RAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Grayhill, Inc.
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 50V
Φύλλα δεδομένων: 94HCB10RAT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
24 pcs
48 pcs
72 pcs
120 pcs
264 pcs
504 pcs
1008 pcs
5016 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 94HCB10RAT
Αριθμός εξαρτήματος 94HCB10RAT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50990 pcs Φύλλο δεδομένων 94HCB10RAT.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί Yes Αξιολόγηση τάσης 50VDC
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά 94H
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα GH7370 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 10,000 Cycles
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 0.430" (10.92mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.400" (10.16mm)
Χαρακτηριστικά Sealed ηλεκτρική ζωή -
Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch BCD 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 50VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA