94HAB16WT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
94HAB16WT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 94HAB16WT
Κατασκευαστής / Μάρκα: Grayhill, Inc.
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V
Φύλλα δεδομένων: 94HAB16WT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
27 pcs
54 pcs
108 pcs
270 pcs
513 pcs
1026 pcs
5022 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 94HAB16WT
Αριθμός εξαρτήματος 94HAB16WT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63964 pcs Φύλλο δεδομένων 94HAB16WT.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί Yes Αξιολόγηση τάσης 50VDC
Στυλ λήξης Gull Wing Σειρά 94H
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα GH7256 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 10,000 Cycles
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος 0.390" (9.91mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.225" (5.72mm)
Χαρακτηριστικά Sealed ηλεκτρική ζωή -
Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA