90HBJ10P
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
90HBJ10P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 90HBJ10P
Κατασκευαστής / Μάρκα: Grayhill, Inc.
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Φύλλα δεδομένων: 90HBJ10P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 90HBJ10P
Αριθμός εξαρτήματος 90HBJ10P Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4423 pcs Φύλλο δεδομένων 90HBJ10P.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί Yes Αξιολόγηση τάσης 24VDC
Στυλ λήξης J Lead Σειρά 90HB
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 90HBJ10S
GH1308
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) μηχανική ζωή 2,000 Cycles
Μήκος 1.070" (27.18mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.220" (5.59mm) Χαρακτηριστικά Tape Seal
ηλεκτρική ζωή 2,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 25mA Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα SPST
Υλικό σώματος Thermoplastic ενεργοποιητής Τύπος Slide (Standard)
ενεργοποιητή Επίπεδο Flush, Recessed
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
90HBJ09PT
90HBJ09PT
Κατασκευαστές: Grayhill, Inc.
Σε απόθεμα: 5841 pcs
Κατεβάστε: 90HBJ09PT.pdf
RFQ
90HBJ10PRT
90HBJ10PRT
Σε απόθεμα: 24622 pcs
Κατεβάστε: 90HBJ10PRT.pdf
RFQ
90HBJ08RT
90HBJ08RT
Κατεβάστε: 90HBJ08RT.pdf
90HBJ10PT
90HBJ10PT