76RSB12SLT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DIP SPST 150MA 30V
Φύλλα δεδομένων: 76RSB12SLT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 76RSB12SLT
Αριθμός εξαρτήματος 76RSB12SLT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROCKER DIP SPST 150MA 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22454 pcs Φύλλο δεδομένων 76RSB12SLT.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί Yes Αξιολόγηση τάσης 30VDC
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά 76
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 2,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Μήκος 1.280" (32.51mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.292" (7.41mm) Χαρακτηριστικά Position Identification Line, Tape Seal
ηλεκτρική ζωή 2,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Rocker Actuator 150mA 30VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα SPST
Υλικό σώματος Thermoplastic ενεργοποιητής Τύπος Rocker
ενεργοποιητή Επίπεδο Flush, Recessed
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
76RSB12S
76RSB12S