76MPSB10S
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 76MPSB10S
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PIANO DIP SPST 150MA 30V
Φύλλα δεδομένων: 76MPSB10S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 76MPSB10S
Αριθμός εξαρτήματος 76MPSB10S Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH PIANO DIP SPST 150MA 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5098 pcs Φύλλο δεδομένων 76MPSB10S.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί Yes Αξιολόγηση τάσης 30VDC
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά 76
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 2,000 Cycles Μήκος 1.080" (27.43mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.301" (7.65mm)
Χαρακτηριστικά Tape Seal ηλεκτρική ζωή 2,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 10 Position Through Hole, Right Angle Piano Actuator 150mA 30VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA