71MAS30-01B08S
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71MAS30-01B08S Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROTARY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 5014 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 115V
Στυλ λήξης Solder Lug Σειρά 71
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Δύναμη λειτουργίας 2.880 ~ 23gfm Αριθμός θέσεων 8
Αριθμός πόλων ανά Deck 1 Αριθμός Decks 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Ο δείκτης σταματά Fixed
Χαρακτηριστικά Shaft and Panel Sealed Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 8 Position SP8T 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount
Βάθος Πίσω από τον πίνακα 19.33mm τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Shorting (MBB) Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Επικοινωνία Finish - Κύκλωμα ανά Deck SP8T
Γωνία Πέτα 30° ενεργοποιητής Τύπος Flatted (3.17mm Dia)
ενεργοποιητή Μήκος 9.53mm