71BDF30-05-2-AJS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Φύλλα δεδομένων: 71BDF30-05-2-AJS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71BDF30-05-2-AJS Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1863 pcs Φύλλο δεδομένων 71BDF30-05-2-AJS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 115V