71BDF30-01-2-AJS
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Φύλλα δεδομένων: 71BDF30-01-2-AJS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71BDF30-01-2-AJS Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4599 pcs Φύλλο δεδομένων 71BDF30-01-2-AJS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 115V
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά 71
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Αλλα ονόματα 71BDF30-01QAJS
71BDF30-01QAJS-ND
Δύναμη λειτουργίας 2.880 ~ 23gfm Αριθμός θέσεων 2 ~ 6
Αριθμός πόλων ανά Deck 2 Αριθμός Decks 1
Ο δείκτης σταματά Adjustable Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 2 ~ 6 Position DP6T 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount, Through Hole, Right Angle Βάθος Πίσω από τον πίνακα 19.33mm
τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA (AC/DC) Επαφή Χρονισμός Shorting (MBB)
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Επικοινωνία Finish -
Κύκλωμα ανά Deck DP6T Γωνία Πέτα 30°
ενεργοποιητής Τύπος Flatted (6.35mm Dia) ενεργοποιητή Μήκος 9.53mm