70M-IDC15
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
70M-IDC15 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 70M-IDC15
Κατασκευαστής / Μάρκα: Grayhill, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC INPUT MODULE 3-32V
Φύλλα δεδομένων: 70M-IDC15.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 70M-IDC15
Αριθμός εξαρτήματος 70M-IDC15 Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 6929 pcs Φύλλο δεδομένων 70M-IDC15.pdf
Τάσης - Έξοδος 15VDC Τάση - Είσοδος 3 ~ 32VDC
Τύπος DC Input Module Turn On Time 0.20ms
Απενεργοποίηση Ώρα 0.40ms Στυλ Mini
Σειρά 70 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή DC Input Module Output Module 10mA 15VDC Output 3 ~ 32VDC Supply
Τρέχουσες - εξόδου 10mA Τρέχουσες - Είσοδος 18mA