55SDP30-01-2-AJS
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 2-6POS 200MA 115V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 55SDP30-01-2-AJS Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROTARY 2-6POS 200MA 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4919 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 115V