48ASSP2S3V2QBT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE SPDT 5A 125V
Φύλλα δεδομένων: 48ASSP2S3V2QBT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 48ASSP2S3V2QBT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH SLIDE SPDT 5A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24948 pcs Φύλλο δεδομένων 48ASSP2S3V2QBT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 2.16mm
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά 48A
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch SPDT Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Not Specified Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
ενεργοποιητή Μήκος 9.40mm