48ASSP1S4M1QAT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE SPDT 5A 125V
Φύλλα δεδομένων: 48ASSP1S4M1QAT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 48ASSP1S4M1QAT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH SLIDE SPDT 5A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25688 pcs Φύλλο δεδομένων 48ASSP1S4M1QAT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Solder Lug διακόπτη Ταξίδια 2.16mm
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά 48A
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch SPDT Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Not Specified Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
ενεργοποιητή Μήκος 3.56mm