48ASDP3T1V2RBT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 48ASDP3T1V2RBT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 48ASDP3T1V2RBT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18502 pcs Φύλλο δεδομένων 48ASDP3T1V2RBT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 2.16mm
Λειτουργία διακόπτη On-Off-On Σειρά 48A
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch DPDT Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)
ενεργοποιητή Μήκος 5.08mm