48ASDP3S1M1QAT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPDT,O-O-O,SL,+TAB,
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 48ASDP3S1M1QAT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 21651 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Solder Lug διακόπτη Ταξίδια 2.16mm
Λειτουργία διακόπτη On-Off-On Σειρά 48A
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
μηχανική ζωή - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch DPDT Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Not Specified Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα DPDT
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
ενεργοποιητή Μήκος 5.08mm