48ASDP1S1M6RAT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DPDT,O-N-O,RAH,+TAB
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 48ASDP1S1M6RAT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 18669 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 2.16mm
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά 48A
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Right Angle
μηχανική ζωή - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch DPDT Panel Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Not Specified Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα DPDT
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
ενεργοποιητή Μήκος 5.08mm