47ASP4R7M1QT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V
Φύλλα δεδομένων: 47ASP4R7M1QT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 47ASP4R7M1QT
Αριθμός εξαρτήματος 47ASP4R7M1QT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14595 pcs Φύλλο δεδομένων 47ASP4R7M1QT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη Mom-Off-Mom
Σειρά 47A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 15.24mm x 12.70mm
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 125V Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)