47ASP1R1M1RT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 47ASP1R1M1RT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 47ASP1R1M1RT
Αριθμός εξαρτήματος 47ASP1R1M1RT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27752 pcs Φύλλο δεδομένων 47ASP1R1M1RT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 47A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Flange τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)