47ADP4R6M1RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 47ADP4R6M1RT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 47ADP4R6M1RT
Αριθμός εξαρτήματος 47ADP4R6M1RT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14547 pcs Φύλλο δεδομένων 47ADP4R6M1RT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη Mom-Off-Mom
Σειρά 47A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 15.24mm x 12.70mm
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)