38FSP9B7M2QT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
Φύλλα δεδομένων: 38FSP9B7M2QT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 38FSP9B7M2QT
Αριθμός εξαρτήματος 38FSP9B7M2QT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23776 pcs Φύλλο δεδομένων 38FSP9B7M2QT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά 38F
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPST-NO Standard Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black