37F3-AB2-AP2
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH KEYPAD 12 KEY 2A 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.37F3-AB2-AP2.pdf2.37F3-AB2-AP2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 547 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 547 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 37F3-AB2-AP2
Αριθμός εξαρτήματος 37F3-AB2-AP2 Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH KEYPAD 12 KEY 2A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 547 pcs Φύλλο δεδομένων 1.37F3-AB2-AP2.pdf2.37F3-AB2-AP2.pdf
Στυλ λήξης Pin Header Τύπος Αλλαγής Piezo
Σειρά 37F Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Τύπος εξόδου Matrix Λειτουργική ζωή 50,000,000 Cycles
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κλειδιά 12