34ASP1LM1QT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
Φύλλα δεδομένων: 34ASP1LM1QT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 34ASP1LM1QT
Αριθμός εξαρτήματος 34ASP1LM1QT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14575 pcs Φύλλο δεδομένων 34ASP1LM1QT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 34A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.35mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Κύκλωμα SPDT σινεμπλόκ Θέματος 1/4-40
ενεργοποιητής Τύπος Locking Lever ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 16.26mm