34ASP17T7M2QT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V
Φύλλα δεδομένων: 34ASP17T7M2QT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 34ASP17T7M2QT
Αριθμός εξαρτήματος 34ASP17T7M2QT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 5A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19391 pcs Φύλλο δεδομένων 34ASP17T7M2QT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 34A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 11.91mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Κύκλωμα SPDT σινεμπλόκ Θέματος 15/32-32
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 12.37mm