34ASP13B4M6RT
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 34ASP13B4M6RT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 34ASP13B4M6RT
Αριθμός εξαρτήματος 34ASP13B4M6RT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18460 pcs Φύλλο δεδομένων 34ASP13B4M6RT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 34A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)
Κύκλωμα SPDT σινεμπλόκ Θέματος Unthreaded
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 13.97mm