34ASP12B1M1RT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 34ASP12B1M1RT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 34ASP12B1M1RT
Αριθμός εξαρτήματος 34ASP12B1M1RT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20350 pcs Φύλλο δεδομένων 34ASP12B1M1RT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 34A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.35mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)
Κύκλωμα SPDT σινεμπλόκ Θέματος 1/4-40
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 5.08mm