34ASP11B4V3RT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 34ASP11B4V3RT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 34ASP11B4V3RT
Αριθμός εξαρτήματος 34ASP11B4V3RT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17737 pcs Φύλλο δεδομένων 34ASP11B4V3RT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 34A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)
Κύκλωμα SPDT σινεμπλόκ Θέματος Unthreaded
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 10.41mm