GSID100A120T2P2
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
Global Power Technologies Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SILICON IGBT MODULES
Φύλλα δεδομένων: GSID100A120T2P2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 628 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GSID100A120T2P2 Κατασκευαστής Global Power Technologies Group
Διαθέσιμη ποσότητα 628 pcs Φύλλο δεδομένων GSID100A120T2P2.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά Amp+™
Ισχύς - Max 710W Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C NTC θερμίστορ Yes
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 13.7nF @ 25V
Εισαγωγή Three Phase Bridge Rectifier IGBT Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Three Phase Inverter 1200V 200A 710W Chassis Mount Module Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 200A Διαμόρφωση Three Phase Inverter