GP2D030A120B
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
GP2D030A120B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Global Power Technologies Group
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 1.2KV 30A TO247-2
Φύλλα δεδομένων: GP2D030A120B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GP2D030A120B
Αριθμός εξαρτήματος GP2D030A120B Κατασκευαστής Global Power Technologies Group
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 1.2KV 30A TO247-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5568 pcs Φύλλο δεδομένων GP2D030A120B.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.8V @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-2 Ταχύτητα No Recovery Time > 500mA (Io)
Σειρά Amp+™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 0ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-2
Αλλα ονόματα 1560-1054-5 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Silicon Carbide Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 30A (DC) Through Hole TO-247-2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 60µA @ 1200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A (DC)
Χωρητικότητα @ VR, F 1905pF @ 1V, 1MHz