GP2D012A065C
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
Global Power Technologies Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 650V 29A TO252-2
Φύλλα δεδομένων: GP2D012A065C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GP2D012A065C
Αριθμός εξαρτήματος GP2D012A065C Κατασκευαστής Global Power Technologies Group
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 650V 29A TO252-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32057 pcs Φύλλο δεδομένων GP2D012A065C.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.9V @ 12A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 650V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252-2 Ταχύτητα No Recovery Time > 500mA (Io)
Σειρά Amp+™ Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 0ns
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Αλλα ονόματα 1560-1050-2 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Silicon Carbide Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Silicon Carbide Schottky 650V 29A (DC) Surface Mount TO-252-2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 200µA @ 650V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 29A (DC)
Χωρητικότητα @ VR, F 632pF @ 1V, 1MHz