GP2D010A065C
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
Global Power Technologies Group
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 650V 30A TO252
Φύλλα δεδομένων: GP2D010A065C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GP2D010A065C
Αριθμός εξαρτήματος GP2D010A065C Κατασκευαστής Global Power Technologies Group
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 650V 30A TO252 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34157 pcs Φύλλο δεδομένων GP2D010A065C.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.65V @ 10A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 650V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252, (D-Pak) Ταχύτητα No Recovery Time > 500mA (Io)
Σειρά Amp+™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Diode Silicon Carbide Schottky 650V 30A (DC) Surface Mount TO-252, (D-Pak) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 650V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 30A (DC) Χωρητικότητα @ VR, F 527pF @ 1V, 1MHz