MURT20005R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MURT20005R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 50V 200A 3TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MURT20005R.pdf2.MURT20005R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MURT20005R
Αριθμός εξαρτήματος MURT20005R Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 50V 200A 3TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1394 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MURT20005R.pdf2.MURT20005R.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 100A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 50V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Three Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 75ns
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Three Tower
Αλλα ονόματα MURT20005RGN τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 50V 200A (DC) Chassis Mount Three Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 50V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200A (DC)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MURT20020
MURT20020
Περιγραφή: DIODE MODULE 200V 200A 3TOWER
Σε απόθεμα: 1550 pcs
Κατεβάστε: MURT20020.pdf
RFQ