MURF20060R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MURF20060R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 600V 200A TO244AB
Φύλλα δεδομένων: 1.MURF20060R.pdf2.MURF20060R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MURF20060R
Αριθμός εξαρτήματος MURF20060R Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 600V 200A TO244AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1386 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MURF20060R.pdf2.MURF20060R.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.7V @ 100A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-244AB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 75ns
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-244AB
Αλλα ονόματα MURF20060RGN Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 600V 200A (DC) Chassis Mount TO-244AB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 50V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200A (DC)