MUR30005CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 50V 300A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MUR30005CT.pdf2.MUR30005CT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MUR30005CT
Αριθμός εξαρτήματος MUR30005CT Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 50V 300A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1498 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MUR30005CT.pdf2.MUR30005CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 100A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 50V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 90ns
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower
Αλλα ονόματα MUR30005CTGN Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 50V 300A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 50V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 300A (DC)