MUR10040CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 400V 100A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MUR10040CT.pdf2.MUR10040CT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MUR10040CT
Αριθμός εξαρτήματος MUR10040CT Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 400V 100A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1738 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MUR10040CT.pdf2.MUR10040CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.3V @ 50A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 90ns
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower
Αλλα ονόματα MUR10040CTGN Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 100A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 50V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 100A (DC)