MSRTA6001R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MSRTA6001R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 1.6KV 600A 3TOWER
Φύλλα δεδομένων: MSRTA6001R.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 876 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSRTA6001R
Αριθμός εξαρτήματος MSRTA6001R Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 1.6KV 600A 3TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 876 pcs Φύλλο δεδομένων MSRTA6001R.pdf
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Three Tower
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD Module
Αλλα ονόματα MSRTA6001RGN Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος -
Διαμόρφωση δίοδος - Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1600V 600A (DC) Chassis Mount 3-SMD Module
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 600A (DC)